Lüks Afşinliler Logo
SEFERLERİMİZ ADANA AFYON AKSARAY ANKARA ANTALYA AYDIN BURSA DENİZLİ DÜZCE ESKİŞEHİR HATAY İSTANBUL İZMİR İZMİT KIRIKKALE KONYA MERSİN NEVŞEHİR NİĞDE OSMANİYE SAKARYA UŞAK
HAKKIMIZDA
   

1995 yılından kurulduğumuz bugüne, son teknoloji ürünü otobüslerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla binlerce konuğumuza en güvenli ve konforlu seyehat imkanı vermektei nezih ve temiz ortamlara sahip şubelerimizle sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Afşinimizin ve çevre yerleşim yerlerinin sosyal ve kültürel yaşantısına sayısızfaaliyet ile kaykıda bulunmuş LÜKS AFŞINLILAR SEYEHAT  zamanı dailma lehine kullanmış ve gelişmeye devam etmiştir.

Dünden bugüne sizlere hizmet kalitesinden vazgeçmeyen firmamız çalışmalarını bu temeller üzerine oturtarak gelişimini sürdürmüştür. Firmamızında sloganı olan "Özlemleri Sevinçlere Dönüştüren Kuruluş ..."  anlayışı ile sizleri sevdiklerinize en güvenli ve konforlu şekilde ulaştırmaya devam edecektir.

Bizler sizlerden aldığımız destekle dün olduğu gibi bugünde sizlere son teknoloji, en iyi kalite, en güvenilir seyehat sunmaya , Lüks Afşınlılar Seyahat olarak hizmet verdiğimiz alanda gücümüzü kaylayarak yarında sizlerle olmak için müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

LÜKS AFŞINLILAR SEYAHAT  ile nice özlemlerinizi sevinçlere dönüştürebilmek dileğiyle...

                                                                                                                                                Durdu Mehmet POLAT

Adres: Lüks Afşınlılar Seyahat ve Otobüs İşletmesi Pınarbaşı Mh.köş oğlu Cd. Belediye Otogarı Afşin/Kahramanmaraş Tel    :(344)511 4696 Email    :surmelipolat@gmail.com
Fax   :(344)511 3991 Copyright © 2014 luksafsinliler.com